Select Page

Timetable for ERASMUS students

Timetable for group

Timetable FGG, student year 2019/20, winter semester (MP)
ERASMUS I
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY
7-8 ERASMUS I, ERASMUS II

Satelite Aided Geodetic Survey (P)

Pavlovčič Prešeren Polona

RU-IV/5

--- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Geoinformation I

Čeh Marjan

RU-IV/8

ERASMUS I, ERASMUS IV

Geotechnics (P)

Logar Janko

P-III/3

---
8-9 ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Geoinformation I

Lisec Anka, Triglav Čekada Mihaela

Sejna soba (211)

ERASMUS I, ERASMUS II

Satelite Aided Geodetic Survey (P)

Kuhar Miran, Pavlovčič Prešeren Polona

Sejna soba (211)

9-10
10-11 ERASMUS I, ERASMUS IV

Geotechnics (S) in (LV)

Logar Janko, Sirk Katarina

Sejna soba (211)

ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Remote Sensing I (P) in (V)

Oštir Krištof

P-II/5

---
11-12 --- --- ---
12-13 --- --- ERASMUS I, ERASMUS III

Close-range Photogrammetry

Grigillo Dejan

RU-IV/8

13-14 --- ERASMUS I, ERASMUS III

Close-range Photogrammetry

Kosmatin Fras Mojca

Sejna soba (211)

--- ---
14-15 --- --- --- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Remote Sensing I (V)

Grigillo Dejan

RU-IV/8

15-16 --- --- --- ---
16-17 --- --- --- --- ---
17-18 --- --- --- --- ---
18-19 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.40.1 on 10/18/19 2:29 PM
Timetable FGG, student year 2019/20, winter semester (MP)
ERASMUS II
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY
7-8 ERASMUS I, ERASMUS II

Satelite Aided Geodetic Survey (P)

Pavlovčič Prešeren Polona

RU-IV/5

--- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Geoinformation I

Čeh Marjan

RU-IV/8

--- ---
8-9 ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Geoinformation I

Lisec Anka, Triglav Čekada Mihaela

Sejna soba (211)

--- ERASMUS I, ERASMUS II

Satelite Aided Geodetic Survey (P)

Kuhar Miran, Pavlovčič Prešeren Polona

Sejna soba (211)

9-10 ---
10-11 --- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Remote Sensing I (P) in (V)

Oštir Krištof

P-II/5

---
11-12 ERASMUS II, ERASMUS VI

Project Management (P)

Srdić Aleksander, Šelih Jana

P-zimske vaje

--- --- ---
12-13 --- --- ERASMUS II, ERASMUS VI

Project Management (LV)

Srdić Aleksander

Sejna soba (211)

13-14 --- --- --- ---
14-15 --- --- --- --- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Remote Sensing I (V)

Grigillo Dejan

RU-IV/8

15-16 --- --- --- ---
16-17 --- --- --- --- ---
17-18 --- --- --- --- ---
18-19 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.40.1 on 10/18/19 2:29 PM
Timetable FGG, student year 2019/20, winter semester (MP)
ERASMUS III
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY
7-8 --- --- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Geoinformation I

Čeh Marjan

RU-IV/8

--- ---
8-9 --- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Geoinformation I

Lisec Anka, Triglav Čekada Mihaela

Sejna soba (211)

--- ---
9-10 --- --- ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (S)

Kryžanowski Andrej, Čas Bojan

H-17

10-11 --- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Remote Sensing I (P) in (V)

Oštir Krištof

P-II/5

ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (V)

Kušar Matej

P-III/3

ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (P)

Kryžanowski Andrej

H-17

11-12 --- ---
12-13 --- --- --- ERASMUS I, ERASMUS III

Close-range Photogrammetry

Grigillo Dejan

RU-IV/8

13-14 ERASMUS III, ERASMUS IV

Fundamentals of Soil Mechanics (P)

Maček Matej, Vukadin Vladimir

Sejna soba (211)

ERASMUS I, ERASMUS III

Close-range Photogrammetry

Kosmatin Fras Mojca

Sejna soba (211)

--- ---
14-15 ERASMUS III, ERASMUS IV

Fundamentals of Soil Mechanics (LV)

Smolar Jasna, Oblak Aleš

Laboratorij KMTe

--- ERASMUS I, ERASMUS II, ERASMUS III

Remote Sensing I (V)

Grigillo Dejan

RU-IV/8

15-16 --- ---
16-17 --- --- --- --- ---
17-18 --- --- --- --- ---
18-19 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.40.1 on 10/18/19 2:29 PM
Timetable FGG, student year 2019/20, winter semester (MP)
ERASMUS IV
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY
7-8 --- --- --- ERASMUS I, ERASMUS IV

Geotechnics (P)

Logar Janko

P-III/3

---
8-9 --- --- --- ---
9-10 --- --- --- ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (S)

Kryžanowski Andrej, Čas Bojan

H-17

10-11 ERASMUS I, ERASMUS IV

Geotechnics (S) in (LV)

Logar Janko, Sirk Katarina

Sejna soba (211)

--- --- ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (V)

Kušar Matej

P-III/3

ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (P)

Kryžanowski Andrej

H-17

11-12 --- ---
12-13 --- --- --- ---
13-14 ERASMUS III, ERASMUS IV

Fundamentals of Soil Mechanics (P)

Maček Matej, Vukadin Vladimir

Sejna soba (211)

--- --- --- ---
14-15 --- ERASMUS III, ERASMUS IV

Fundamentals of Soil Mechanics (LV)

Smolar Jasna, Oblak Aleš

Laboratorij KMTe

--- ---
15-16 --- --- ---
16-17 --- --- --- --- ---
17-18 --- --- --- --- ---
18-19 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.40.1 on 10/18/19 2:29 PM
Timetable FGG, student year 2019/20, winter semester (MP)
ERASMUS V
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY
7-8 --- --- --- --- ---
8-9 --- --- --- --- ---
9-10 --- --- --- --- ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (S)

Kryžanowski Andrej, Čas Bojan

H-17

10-11 --- --- --- ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (V)

Kušar Matej

P-III/3

ERASMUS III, ERASMUS IV, ERASMUS V

Technologies in Civil Engineering (P)

Kryžanowski Andrej

H-17

11-12 --- --- ---
12-13 --- --- --- --- ---
13-14 --- ST II. 2, ERASMUS V, ERASMUS VI

Učinkovita raba energije (P)

Košir Mitja

P-IV/4

--- ST II. 2, ERASMUS V, ERASMUS VI

Učinkovita raba energije (LV)

Pajek Luka

RU-II/3 (PTI)

---
14-15 --- ST II. 2, ERASMUS V, ERASMUS VI

Učinkovita raba energije (LV)

Pajek Luka

RU-I/5

---
15-16 --- ---
16-17 --- --- --- ---
17-18 --- --- --- --- ---
18-19 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.40.1 on 10/18/19 2:29 PM
Timetable FGG, student year 2019/20, winter semester (MP)
ERASMUS VI
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY
7-8 --- --- --- --- ---
8-9 --- --- --- --- ---
9-10 --- --- --- --- ---
10-11 --- --- --- --- ---
11-12 ERASMUS II, ERASMUS VI

Project Management (P)

Srdić Aleksander, Šelih Jana

P-zimske vaje

--- --- --- ---
12-13 --- --- --- ERASMUS II, ERASMUS VI

Project Management (LV)

Srdić Aleksander

Sejna soba (211)

13-14 --- ST II. 2, ERASMUS V, ERASMUS VI

Učinkovita raba energije (P)

Košir Mitja

P-IV/4

--- ST II. 2, ERASMUS V, ERASMUS VI

Učinkovita raba energije (LV)

Pajek Luka

RU-II/3 (PTI)

14-15 --- ST II. 2, ERASMUS V, ERASMUS VI

Učinkovita raba energije (LV)

Pajek Luka

RU-I/5

---
15-16 --- ---
16-17 --- --- --- ---
17-18 --- --- --- --- ---
18-19 --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.40.1 on 10/18/19 2:29 PM